Autoabi 24h üle Eesti

Vajad autoabi? Helista kohe!

( Toksa nupule, et helistada! )

Autoabi+372 53 403 311

Vajadusel auto remont kohapeal.

Püsikliendile soodustus -4%!

Vajadusel pakume autoabi ka Parkimismajas, Maa-aluses parklas või garaažis asuvale autole

Autoabi hinnakiri tööajal Tallinnas, Tartus ja Pärnus E-R 9-17 (va riiklikel pühadel)

Ekstrasõit Meie graafiku alusel Lisatasud Lisakilomeeter linna piirist alates
27 € 22 € iga järgnev 10 + minutit 10 € 0,6 €


*abi osutamine eelkõige kohapeal

*hind sisaldab kuni 10 minutit tööd

Muudel aegadel ja muudes piirkondades hinna teada saamiseks helista Autoabi+372 53 403 311

Millal kutsuda autoabi?

Kui auto ei lähe käima, siis tihti on põhjuseks külmaga tühjenenud aku, kuid põhjuseks võivad olla ka tõsisemad elektririkked. Kui aku laadimine probleemi ei lahenda, on soovitatav asi sinnapaika jätta ning kutsuda professionaalne abi, sest oht asjatundmatusest endale või autole liiga teha on väga suur. Seetõttu soovitamegi kanda üle Eestilist autoabi pakkuva ettevõte visiitkaarti, näiteks meie oma, koguaeg autos kaasas, sest ilmaski ei tea, millal selle järele tarvidus võib tulla.

Ka näiliselt lihtsate asjadega nagu rehvi purunemine on aega-ajalt vaja autoabi teenuseid. Näiteks kui te ise ei ole kindlad, kuidas rehvi vahetada, või on teil varurehv sootuks puudu, autoabi tuleb ja aitab teid hädast välja.  Meie, kui professionaalne autoabi pakkuja, pakume lisaks pukseerimisele ka võimalust autorehv kohapeal ära parandada.

Kui olete enda autost välja lukustanud või võtmed on sootuks kadunud, siis pole põhjust paanikaks, sest autoabil on olemas spetsiaalsed tööriistad

Probleemid auto võtmetega või lukkudega – jällegi kiireim viis abi saamiseks on kutsuda professionaal, kes spetsiaalse varustuse abil aitab avada auto uksed. Proovides ise uksi avada võib rikkuda luku lõplikult. Luku vahetus on tunduvalt kallim, kui kutsuda auto lukuabi.

Vajad autoabi? Helista Autoabi+372 53 403 311 ! Meie professionaalid teavad oma tööd. Tuleme appi kiiresti ja meie hinnad on väga mõistlikud.