Autoabi 24h Tallinnas ja Harjumaal

Vajad autoabi? Helista kohe!

( Toksa nupule, et helistada! )

Autoabi+37253403311

PÜSIKLIENDILE SOODUSTUS -4%!
NB! KASKO meil ei kehti!
Suurtemates keskustes jõuame kohale 15-30 minutiga*
Tallinnas ja Harjumaal kaardimakse võimalus
Võimaluse korral auto remont kohapeal.

Autoabi hinnakiri tööajal Tallinnas E-R 9-17 (va riiklikel pühadel)

Ekstrasõit Meie graafiku alusel Lisatasud peale ja mahalaadimisel Lisakilomeeter linna piirist alates
35 € 30 € Kuni 10 minutit tasuta ja iga järgnev 10 minutit + 10 € 0,72 €


*abi osutamine eelkõige kohapeal

*hind sisaldab kuni 10 minutit tööd

Muudel aegadel ja muudes piirkondades hinna teada saamiseks helista Autoabi+37253403311

Autoabi hinnad muudes piirkondades:

Millal kutsuda autoabi?

Kui auto ei lähe käima, siis tihti on põhjuseks külmaga tühjenenud aku, kuid põhjuseks võivad olla ka tõsisemad elektririkked. Kui aku laadimine probleemi ei lahenda, on soovitatav asi sinnapaika jätta ning kutsuda professionaalne abi, sest oht asjatundmatusest endale või autole liiga teha on väga suur. Seetõttu soovitamegi kanda üle Eestilist autoabi pakkuva ettevõte visiitkaarti, näiteks meie oma, koguaeg autos kaasas, sest ilmaski ei tea, millal selle järele tarvidus võib tulla.

Ka näiliselt lihtsate asjadega nagu rehvi purunemine on aega-ajalt vaja autoabi teenuseid. Näiteks kui te ise ei ole kindlad, kuidas ratast vahetada, või on teil varuratas sootuks puudu, autoabi tuleb ja aitab teid hädast välja.  Meie, kui professionaalne autoabi pakkuja, pakume lisaks pukseerimisele ka võimalust autorehv naela torke korral kohapeal ära parandada.

Kui olete enda autost välja lukustanud või võtmed on sootuks kadunud, siis pole põhjust paanikaks, sest autoabil on olemas spetsiaalsed tööriistad

Probleemid auto võtmetega või lukkudega – jällegi kiireim viis abi saamiseks on kutsuda professionaal, kes spetsiaalse varustuse abil aitab avada auto uksed. Proovides ise uksi avada võib rikkuda luku lõplikult. Luku vahetus on tunduvalt kallim, kui kutsuda auto lukuabi.

Vajad autoabi? Helista Autoabi+37253403311 ! Meie professionaalid teavad oma tööd. Tuleme appi kiiresti ja meie hinnad on väga mõistlikud.