Käivitusabi 24h – Aku vahetus kohapeal

Vajad käivitusabi? Helista kohe!

( Toksa nupule, et helistada! )

Käivitusabi+372 53 403 311

PÜSIKLIENDILE SOODUSTUS -4%!
Suurtemates keskustes jõuame kohale 15-30 minutiga*
Tallinnas ja Harjumaal kaardimakse võimalus
Vajadusel auto aku vahetus kohapeal.
*v.a. tipptundidel

Käivitusabi hinnakiri tööajal Tallinnas E-R 9-17 (va riiklikel pühadel)

Ekstrasõit Meie graafiku alusel Lisatasud Lisakilomeeter linna piirist alates
27 € 22 € iga järgnev 10 minutit + 10 € 0,72 €

*hind sisaldab kuni 10 minutit tööd

24V käivitusabi alates 65€

Kui teie käivitusabi vajadus jääb sellest piirkonnast eemale või teil on vaja käivitust või auto aku vahetust graafikuvälisel ajal, näiteks reede hilisõhtul, siis olge mureta, me ei jäta teid tee peale. Võtke meiega ühendust antud telefoni numbri kaudu ning anname teile teada kui kiiresti jõuame teieni ning kui palju meie teenus umbkaudselt maksma läheb. Akude vahetus graafiku välistel aegadel eeldab muidugi seda, et meil on laos olemas teie veo- või sõiduautole sobiv aku.

Autoabi+372 53 403 311

Rahulolev klient: ” Ma olen väga tänulik teie teenuse eest! Olin reede hilisõhtul sõitma hakkamas perega Tallinnast Rakverre. Selgus, et mu auto Mini One ei käivitunud. Otsisin internetist autoabi, kes tuleks mulle appi. Sorisin mitmeid lehti läbi. Olin küsimuse eest, et kas mu auto peale käivitamist pärast Rakveres ka käivitub või olen sama probleemi otsas jälle. Teadsin, et mu auto aku on vana, sest auto vanus on juba 8 aastat. Teie lehelt aga avastasin, et te saate auto aku kohapeal uue vastu välja vahetada. Ma küll ei lootnud, et see saab juhtuda ka reede hilisõhtul. Väga suur oli mu üllatus, kui selgus et see siiski on võimalik. Tulite vahetasite aku välja ja mina sain muretult oma sõitu alustada. Samuti polnud probleemi pärast Rakveres auto taaskäivitamisega. Olen väga tänulik! Te võiks seda teenust rohkem reklaamida!”

Nagu ülevalt kommentaarist võite lugeda on meie kliendid käivitusabi

Käivitusabi
Käivitusabi

teenusega väga rahul ning meiegi oleme uhked, et 95% kordadest kui läheme pakkuma käivitusabi teenust, suudame seda teha kiirelt ja kohapeal nii, et klient saab rahulikult oma päevaste toimetustega edasi minna ilma, et ta peaks võtma rendiauto, taksot või istuma tundide viisi remonditöökojas. Tuleme kohale ning hindame olukorda, kui on võimalik sõiduk käivitada akuabi või akutäku abiga, siis seda ka teeme. Kui see aga ei õnnestu, siis vahetame vana aku uue vastu seal samas, kus iganes te ka Harjumaa piires ei viibiks. Vähesel määral ka Tartumaa ja Pärnumaa piires. Kui aga käivitusabi peaks nurjuma ning ei aku aitamine ega välja vahetamine ei anna soovitud tulemusi, siis aitame teid pukseerida lähimasse remonditöökotta. Kui remonditöökoda on vajalik, siis meil kohe varnast võtta ka puksiir, mille abiga saab auto töökotta ning kui vähegi võimalik, siis ka kiirelt korda.

Käivitusabi KKK

Mis teenus käivitusabi on?

Käivitusabi on teenus, mida läheb vaja eelkõige siis, kui sõiduk ei taha käivituda. Tihti on tegemist käredast pakasest tingitud aku tühjenemisega, kuid mitte alati. Selleks, et sõiduautole elu sisse puhuda läheb vaja käivitusabi, mille pinge on 12V (volti) ja veoautodel läheb natuke rohkem särtsu vaja nende käivitusabid on üldjuhul 24V (volti).

Kas pakute käivitusabi ebastandartsete akudega sõidukitele?

Võimalusel ja tööriistade sobivusel pakume käivitusabi ka teistele akuga mootorsõidukitele, mis käivad akuga nagu näiteks rasketehnika või mootorrattad.

Millises piirkonnas käivitusabi pakute?

Sõiduautode ja veoautodele osutame käivitusabi teenust üle terve  Eesti Vabariigi.

Miks auto ei käivitu?

Levinumaks põhjuseks sõiduki käivitamise ebaõnnestumisel on tühi aku või immobilaiseri probleemid. Kui aku on tühi, siis ei ole alati vaja uut akut osta vaid piisab spetsiaalsete vahendite abil aku jälle täislaadimisest (akulaadija) või boosteri (akutäkk) abil sõiduk käivitada.

Millistel sõidukitel akusid vahetate?

Eelkõige sõiduautodel. Aku olemasolu korral ka teistel sõidukitel.

Millises piirkonnas auto aku vahetust pakute?

Tallinn Harjumaa, Tartu Tartumaa ja Pärnu Pärnumaa. Vähesel määral ka mujal.

Meie teenusest

Pakume teile heal meelel käivitusabi teenust üle terve Eesti, meil on olemas vastavad seadmed ning kogemus, mille abil teie sõiduk jälle võimalikult kiiresti liikumisvõimeliseks saada. Kui teie sõiduk vajab käivitusabi ehk lisavoolu,  siis meie praktika ütleb,  et 95%-l juhtudest tuleme kohale ning suudame teie probleemid kiirelt kohapeal lahendada. Kui aga mingil põhjusel käivitusabi sõidukit ei käivita, siis tuleb appi meie puksiir ja pukseerib teie sõiduki lähimasse remonditöökotta, kus tehakse teie neljarattaline parim sõber võimalikult kiiresti taas kasutuskõlblikuks sõiduriistaks.