Rehvidest, ratastest ja autoabist – puust ette ja punaseks.

Posted by on 15/09/2021

On üldlevinud müüt, et autoabi tegeleb ka rehvivahetusega, kuid tegelikkuses see päris nii ei ole. Rehvivahetus on keerukas protsess, kus vana rehvi asemel pannakse veljele uus rehv peale. See on üsnagi keerukas töö ning seda eriti valuvelgede puhul. Rehvivahetusele on spetsialiseerunud pigem rehvitöökojad, rehvipinki omavad autotöökojad ning mobiilsed rehvitöökojad, kuid mitte autoabi. Siiski on mitmeid rehviga seotud asju, millega puksiirabi saab teile kasulik olla.

  1. Rehvide parandus – Meil on olemas vajalikud tööriistad, et parandada kohapeal ära näiteks kruvi või naela torkest tekkinud augud. Kui teil on selline auk tekkinud, siis helistage meile. Meie autoabi tuleb kohale, parandab augu ning pumpab rehvi uuesti täis ning sõit võib jätkuda.
  1. Rataste vahetus –  Saame pakkuda teile rehvivahetuse hooajal nende vahetuse teenust, kui talve- või suverehvid on juba velgedel. Sellisel juhul tuleme kohale ja paneme teile uued rattad alla just seal, kus see teile parasjagu kõige rohkem sobib.
  1. Tagavararatta alla panemine – Kui teil on purunenud rehv, tagavararatas on olemas ning te ise ei tunne ennast rattavahetuses just eriti kindlalt, siis meie autoabi on heal meelel nõus teile varuratta alla panemiseks appi tõttama. Vahetame purunenud rehviga ratta tagavararatta vastu, et saaksite sõita lähimasse töökotta.
  1. Rehvide pumpamine – Kui mingil põhjusel on rehvid jube tühjaks läinud ning nendega edasi sõitmine ei ole mõistlik või isegi võimalik, siis võib autoabi kutsuda ka lihtsalt rehve täis pumpama.

Pea siis meeles, et autoabi rehvivahetusega ei tegele, kuid on mitmeid rehviga seotud töid ja tegemisi, mille osas saame sulle siiski häda korral appi tulla. Kui vajad rehviabi, siis kliki siia.

Posted in: Rehviabi