Puksiiri tellimine

Mida peaksid teadma, kui tellid puksiiri?

Kui peaksid jääma teepervele ning vajad puksiiri, siis kuidas valida, milline puksiirifirma kutsuda – kõik pakuvad ju sama teenust. Et oma autot kaitsta, peaksid teadma olulisemaid küsimusi, mida puksiirifirmalt küsida – ainult nii saad veenduda, et teenust pakutakse õigesti ning Sinule sobiva hinna ning ooteajaga.

Niisiis, mida küsida, kui oled kiiruga otsides mõne puksiiri numbri leidnud ning hakkad uurima, mis oleks parim valik?

1. Mis teenuseid puksiirifirma pakub?

Kui Sa enam autoga edasi liikuda ei saa, ei tähenda, et selle ilmtingimata puksiiriga ära peab viima. Ehk on vaja vahetada ära vaid paar jupikest, mille rikkisolek edasisõitu takistab. Seega kui oled oma probleemi spetsialistile ära kirjeldanud, küsi vajadusel kohe juurde, kas nad pakuvad ka autoabi teenuseid – ehk saab probleem kiiremini lahendatud, kui ette kujutasid.

2. Mis tüüpi sõidukeid ettevõte veab?

Kui siiski tundub, et probleem pole kohapeal lahendatav, peab võtma ette järgmised punktid. Kõik puksiiriabi teenuspakkujad ei pruugi olla võimelised Su autot ära viima – neil ei pruugi olla Sinu sõiduki jaoks õiget varustust või nii spetsiifiliste oskustega inimesi. Seega et saaksid endale õige ettevõtte, pead neile enda sõiduki kohta täpset infot jagama.

Sellisele küsimusele saame meie vastata, et puksiirime veoautosid, sõiduautosid, busse, traktoreid, haagiseid, pakiautosid, kaubikuid, mootorrattaid ning ka eritehnikat.

3. Kas puksiirifirma tegutseb piirkonnas, kus ma oma sõidukiga abi vajan?

Kui firma vastab, et nende puksiiri ja autoabimeeskond asub ainult Harjumaal, kuid Sina oled Valgamaal, pole nendega mõtet sel hetkel enam edasi suhelda. Sul on tarvis kedagi, kes suudab Sind aidata võimalikult kiiresti ja suudaks Su sõiduki ohutult teenindusse viia.

Tallinn, Tartu, Pärnu, Viljandi, Paide, Rakvere, Jõhvi, Haapsalu, Jõgeva, Rapla, Valga, Võru, Kärdla – nendes piirkondades on meie autoabi ja puksiiride asukohad. Seega jõuame Sinuni lühikese ajaga üle Eesti. Samuti pukseerime vajadusel avariilise või tehnilise rikkega sõiduki välismaalt tagasi Eestisse või ka Eestist välismaale.

4. Palju aega võtab puksiiri saabumine?

Kui leiadki kellegi, kes asub Sulle lähedal, peaksid küsima, kaua võtab Sinu juurde saabumine aega. Võib olla, et puksiirifirmal pole kohe ühtegi vaba inimest võtta või peab vaba inimest liialt kaua ootama. Samuti peab arvestama liiklustiheduse ning ummikutega. Teenusepakkuja peaks suutma Sulle orienteeruva aja öelda ning  sellest ka kinni pidada. Seega, et teha endale elu lihtsamaks ja mitte jääda koosolekule või üritusele hiljaks, küsi kindlasti, kui pikk on eeldatav saabumisaeg.

5. Kui treenitud on puksiirifirma töötajad?

Töötajad peavad olema hästi treenitud, et mitte põhjustada lisakahjusid või õnnetust Sinu sõiduki transportimisel. Seega küsi kindlasti, kas puksiirifirma töötajad on litsentseeritud ja kindlustatud.

6. Kui palju puksiiriteenus maksab?

Enne, kui sa pole saanud teada, kui palju puksiiriteenus Sinu hetkeolukorras maksab või kas sinu asukohast sõltuvalt lisandub teenusele lisatasusid, ära hakka kellelegi JAH-sõna ütlema.

Vastused enamikele küsimustele leiad meie kodulehelt.

Kui mitte, siis helista kindlasti +372 53 403 311